top of page
Masáž obličeje

Miracletox

Ošetrenie Miracletox je novinkou, ktorá prináša revolučný zvrat v kozmetológii. Jedná sa o profesionálne ošetrenie pleti patentovanou technológiou Microspear, ktorá navracia pleti stratenú vitalitu, energiu a krásu. Zabudnite na bolestivé ihly, ošetrenie Miracletox (alebo tiež tekuté ihly) je úplne neinvazívne a 

Po krátkotrvajúcom ošetrení bude vaša pleť znateľne rozjasnenejšia, jemnejšia a vitálnejšia. Účinok proti akné a vráskam je viditeľný takmer okamžite. 

Najväčšou výhodou tohto ošetrenia je inovatívny princíp fungovania. Narozdiel od bežnej kozmetiky nepôsobia účinné látky len na povrchu pokožky, ale prechádzajú do jej hlbších vrstiev, kde napomáhajú vypnutiu, pleť rozjasňujú a zjemňujú jej textúru. Účinnými látkami sú rôzne aminokyseliny či peptidy, no najzaujímavejšími z nich sú práve Hexapeptid 8 a Pentapeptid 4. Súčasťou séra je aj dobre známa kyselina hyalurónová, ktorá prispieva k hydratícii pokožky. Zmes aminokyselín pokožku upokojuje, zbavuje začervenania a eliminuje zápalové reakcie, ktoré v pokožke prebiehajú.

bottom of page